Перевірка сумок і повістки в армію: Очевидці розповіли про нові правила в’їзду до Польщі Избранное

11.01.2018 00:00
shadow
Перевірка сумок і повістки в армію: Очевидці розповіли про нові правила в’їзду до Польщі
Перевірка сумок і повістки в армію: Очевидці розповіли про нові правила в’їзду до Польщі

Очевидці розповіли про в’їзд до Польщі за новими правилами, котрі почали діяти від початку січня.

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

Згідно з нововведенннями, відтепер у сусідню країну на роботу можна потрапити лише за запрошенням від роботодавця. Більшість українців таких не мають, тому їх висаджують на кордоні і повертають в Україну.

Як зазначає очевидець, нові правила обернулися додатковими проблемами.

“Вже втретє їду на заробітки у Польщу. Такого шмону не пригадую. Усіх виводять з автобуса і перевіряють сумки. Спочатку на металошукачі, потім просять вивернути всі речі. Причому, якщо раніше прикордонник просто переглядав, що у торбі, то тепер просять усе викласти і знову скласти. Навіть дно перевіряли”, – розповідає Сергій Данилюк із Вінниці, який працює на будівництві у Гданську.

“Я їздив раніше по договору на роботу. Зараз його замало. Хто має зв’язок з роботодавцем, може подзвонити йому. Роботодавець дзвонить на митницю і дає підтвердження, що працює з таким працівником. Також має прислати запрошення в електронному вигляді. Це години очікувань. Якщо зазвичай дорога до Гданська забирала 18 годин, то цього разу їхав більше 40. При цьому вартість квитка ніхто не повертав. Мені довелося заплатити ще й польським перевізникам, щоб доїхати до Варшави, а потім ще й за електричку до Гданська. Насамкінець ще й за таксі, бо в місто я потрапив пізно вночі. Уся поїздка обійшлася в 3 тисячі гривень замість 1100, як планувалося”.

У свою чергу мешканець Тернополя розповідає, що на українському кордоні юнаків, які не досягли 27 років і не були на службі в армії, забирають служити.

“Якщо ловлять з робочою візою і чоловік їде на будову, а до того він мав довідку, що не може служити по стану здоров’я, то їх просто забирають в армію. З нашого автобуса зняли трьох таких юнаків. Їх повернули в рідні міста з повістками”, – говорить він.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/214188-perevirka_sumok_i_povistki_v_armiju_ochevidtsi_rozpovili_pro_novi_pravila_vjizdu_do_poljshchi”

Оставить комментарий