Пятница, 20 июля 2018 21:13

Трамп готується до нової зустрічі з Путіним


Президент США Дональд Трамп чекає нової зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним, щоб розпочати реалізацію обговорюваних в Гельсінкі питань. Про це Трамп написав у своєму Twitter у четвер, 19 липня.

"Зустріч на вищому рівні з Росією була великим успіхом для всіх, крім справжнього ворога народу — брехливих ЗМІ. Я з нетерпінням чекаю другої зустрічі, щоб ми могли розпочати реалізацію деяких з обговорюваних питань, включаючи боротьбу з тероризмом, безпеку Ізраїлю, нерозповсюдження ядерної зброї, кібератаки, торгівлю, Україну, світ на Близькому Сході, Північну Корею і багато іншого. Є безліч відповідей на ці проблеми, деякі легко дати, деякі — важко, але ВСІ ці проблеми можуть бути вирішені!", — написав він.

The Summit with Russia was a great success, except with the real enemy of the people, the Fake News Media. I look forward to our second meeting so that we can start implementing some of the many things discussed, including stopping terrorism, security for Israel, nuclear........

— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) 19 липня 2018 р.

....proliferation, cyber attacks, trade, Ukraine, Middle East peace, North Korea and more. There are many answers, some easy and some hard, to these problems...but they can ALL be solved!

— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) 19 липня 2018 р.

Нагадаймо, що раніше президент США заявив в інтерв’ю телеканалу CBS, що президента РФ Путіна цілком можна вважати персонально відповідальним за втручання Росії в американські вибори.

Днем раніше Трамп заявив, що Вашингтон не має наміру скасовувати санкції проти Росії, а також визнав, що американська розвідка зібрала достатньо доказів втручання росіян у вибори президента США в 2016 році.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/tramp-gotuyetsya-do-novoyi-zustrichi-z-putinim-283468_.html”