СБУ заблокувала програму, яка перехоплювала розмови з мобільних Избранное

17.01.2018 00:00
shadow
СБУ заблокувала програму, яка перехоплювала розмови з мобільних
СБУ заблокувала програму, яка перехоплювала розмови з мобільних

Співробітники СБУ спільно з прокуратурою заблокували розповсюдження шкідливого програмного забезпечення, яке призначалося для віддаленого негласного отримання інформації з мобільних терміналів.

«Оперативники Служби безпеки України встановили, що група зловмисників з різних регіонів України розробила програму для прихованого зняття інформації з мобільних пристроїв. Замовник, заповнивши на сайті відповідну заявку, отримував спочатку тестовий доступ до «сервісу». Йому надходило посилання, яке він мав фізично «закачати» на телефон потрібної йому особи», – передає прес-центр СБУ.

За інформацією СБУ, програма запускалася автоматично при включенні мобільного телефону, не виявляла ознак активності під час роботи та діяла приховано від власника. За висновками фахівців, виявлене програмне забезпечення, встановлене на мобільному пристрої, є спеціальним технічним засобом негласного отримання інформації.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/215243-sbu_zablokuvala_programu_jaka_perehopljuvala_rozmovi_z_mobiljnih”

Оставить комментарий