Четверг, 15 февраля 2018 00:00

Сергій Соболєв: Заводи Порошенка платять податки у РФ. Ці гроші вбивають наших солдатів

Сергій Соболєв: Заводи Порошенка платять податки у РФ. Ці гроші вбивають наших солдатів
Сергій Соболєв: Заводи Порошенка платять податки у РФ. Ці гроші вбивають наших солдатів

У одному з ефірів на телеканалі ICTV народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Ірина Луценко звинуватила народного депутата від "Батьківщини" в тому, що його партія співпрацює з "Опозиційним блоком".

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

"Перший номер "Батьківщини стоїть разом з "Опозиційним блоком". Чи не відновлення це широкої опозиції, так званої "ширки", яку ми уже бачили у свій час. Яка привела до влади Януковича. Мені боляче це дивитися, тому що ці мітинги організовують бувші представники "Партії регіонів", які вбивали людей на Революції гідності і з ними стоїть представник "Батьківщини", лідерка якої сиділа від рішень "Партії регіонів". Хіба це не аморально, хіба це природний союз? Поясніть будь ласка поведінку..." — звернулася Ірина Луценко до Соболєва.

На що Сергій Соболєв нагадав, що Мураєв і Рабинович не є депутатами "Опозиційного блоку"

"Наскільки я знаю, Мураєв вийшов з "Опозиційного блоку", я не помиляюся? Так само, як і пан Рабінович вийшов з Опозиційного блоку. Навіщо вони це зробили, чи створювати ще окрему опозицію — у Вас буде можливість задавати ці питання пану Мураєву", — відповів Сергій Соболєв.

Також Сергій Соболєв нагадав, що саме Петро Порошенко, членом блоку якого є Ірина Луценко, є власником заводів, на яких ремонтують кораблі ВМС Російської Федерації.

"Те, що стосується перших номерів... Ну Вам не соромно бути у фракції, яка названа іменем Порошенка, який є власником трьох заводів, на яких ремонтують кораблі ВМС Російської Федерації, Вам не соромно це? Чи це у Савченко є заводи в Російській Федерації, які платять податки в РФ, з цих податків купують зброю, з якої вбивають наших солдатів? Вам не соромно це? Вам не соромно, що іменем фракції, яку ви назвали, ця особа заробила тільки за 2015 рік 49 мільйонів гривень на різниці в падінні гривні. Ви уявляєте собі ситуацію, щоб президент держави заробляв на падінні власної валюти? Вас це не дивує, вам далі цей список продовжувати?", - відповів Соболєв.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/135728-sergij_soboljev_zavodi_poroshenka_platjatj_podatki_u_rf._tsi_groshi_vbivajutj_nashih_soldativ”