Вторник, 13 февраля 2018 00:00

Володимир Карплюк поширює брехню про ірпінський суд

Володимир Карплюк поширює брехню про ірпінський суд
Володимир Карплюк поширює брехню про ірпінський суд

Ірпінська міська рада дискредитує Ірпінський міський суд, свідомо поширюючи неправдиву інформацію про працівників установи на власному офіційному сайті.

Так, упродовж декількох тижнів, не зважаючи на неодноразове офіційне звернення від представників суду до чиновників мерії з вимогою прибрать не правдиву інформацію, новина та фото сіті-лайту провокаційного змісту перебувало на ресурсі. Як повідомила суддя-спікер установи Яна Шестопалова, лише 2 лютого це фото з сайту нарешті зняли.

Нагадаємо, з метою впливу на суд та конкретного суддю, 23 січня на рекламному носії біля будівлі суду м. Ірпінь з’явився рекламний банер, на якому вказувалися «розцінки» судді Наталії Карабази. Це вже не перша спроба впливу команди Ірпінського міського голови на представників правоохоронних органів та правосуддя у цьому місті. Володимир Карплюк неодноразово звинувачував обласну прокуратуру і особисто Прокурора Київської області Дмитра Чібісова в переслідуванні і нападі на місцеве самоврядування.

Нагадаємо, що меру Ірпеня Карплюку, якого в народі називають "Вова67" за кількістю задекларованих ним квартир, і, проти якого відкрито 10 кримінальних впроваджень, загрожує до 12 років позбавлення волі.

Наразі ж, ірпінські судді показали колегам приклад того, як слід реагувати на будь-які спроби тиску, надіславши у правоохоронні органи заяви з вимогою встановити осіб, котрі розмістили неправдиву інформацію, та притягнути їх до кримінальної відповідальності, а прокуратура області внесла до ЄРДР відомості про скоєння злочину, передбаченого ч.1 ст.383 Кримінального кодексу («Завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину»), а також ч.1 ст.296 КК («Хуліганство»). Очевидно, правоохоронним органам неважко буде встановити, хто ж ті «невідомі особи», оскільки є свідки того, як встановлювали цей сіті-лайт. Адже власник носія реклами навряд чи захоче один нести кримінальну відповідальність. У свою чергу, Н.Карабаза направила повідомлення до Вищої ради правосуддя (№450/0/6-18), аби там також оцінили рекламні витівки «невідомих осіб».

Водночас Н.Карабаза має намір подати позов до Ірпінської міської ради, яку очолює Володимир Карплюк, про захист честі та гідності за поширення неправдивої інформації.

Руслан Якушев


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/219754-volodimir_karpljuk_poshirjuje_brehnju_pro_irpinsjkij_sud”