Понедельник, 16 апреля 2018 10:20

Юра, пробач: легендарний апарат Гагаріна свиснули на очах у Путіна Избранное

Заяву про зникнення вже подано в поліцію
У російській столиці сперли барокамеру, в якій готували легендарних радянських космонавтів.

Відомо, що апарат повинні були привести в порядок до Дня Космонавтики. Про це повідомляють російські ЗМІ.

Майстер Анатолій Фабричнов забрав її з Музею Космонавтики та залишив на стоянці в Строгіно. На початку квітня Фабричнов повернувся за капсулою, але знайти її не зміг. Охоронці розповіли, що капсулу забрали інші реставратори.

Приїхали десять осіб, які представилися майстрами, повантажили капсулу у вантажівку, крикнули "Поїхали!" і зникли. Документи охоронці не перевіряли. Фабричнов вже написав заяву в поліцію, але пообіцяв забрати, якщо барокамеру повернуть.

Крім Гагаріна в капсулі тренувалися Георгій Гречко, Герман Титов та інші радянські космонавти.

Нагадаймо, раніше переглядаючи опубліковані в інтернеті записи з камер на борту МКС, американський уфолог побачив на одному з незвичайних матеріалів яскраві сфери, які з’являються одна за одною. На думку Скотта Уорінга, який захоплюється конспірологічними теоріями, у кадр потрапили космічні кораблі інопланетян, маскування яких були несправними.

Уфолог зазначає, що ближче до завершення чергової трансляції в кадрі можна побачити точку, яка переливається різними кольорами і, імовірно, обертаються навколо своєї осі. Потім ця точка гасне, а поруч з місцем, де вона була, на деякий час спалахує ще одна. На відео можна помітити, що через деякий час після появи таємничих об’єктів екран стає зеленим.

Як повідомляв портал "Знай.uа" найсильніша сила навіювання змушує росіян вірити в те, що Росія – велика держава з неймовірними досягненнями в області космосу, а навколо одні вороги. При цьому Росії вже ніхто не вірить, але якщо не виходить обдурити світову спільноту, то хоча б намагаються обдурити самих себе.

За проведеними опитуваннями на даний момент росіяни мають три предмети для гордості: Путін, Перемога та Гагарін. І якщо з першими двома пунктами все ясно, то стан справ сучасної російської космонавтики під великим питанням. СРСР першим запустив людину в космос та відправив супутник, однак чому за останні роки не відбувається великих досягнень?Джерело статті: “https://znaj.ua/world/yura-probach-legendarnyj-aparat-gagarina-svysnuly-na-ochah-u-putina”