Среда, 14 марта 2018 00:00

У Лондоні знайдений мертвим друг і бізнес-партнер Березовського ИзбранноеУ Лондоні знайшли мертвим у власному будинку російського бізнесмена Миколу Глушкова, який був близьким другом з покійним олігархом Борисом Березовським.


Про це повідомляє The Guardian.


За даними видання, тіло 68-річного Глушкова знайшли родичі в ніч на понеділок. Причина смерті поки невідома.


Один з його друзів, редактор газети Moscow Times Демьян Кудрявцев, розмістив на своїй сторінці у Facebook фото Глушкова із датами народження та смерті.


Микола Глушков

У 1990-х роках Глушков працював у російській державній авіакомпанії «Аерофлот» та компанії «ЛогоВАЗ», яка належала Березовському.У 1999 році, коли Березовський втік до Британії, Глушкову пред\’явили звинувачення у відмиванні грошей та шахрайстві. Він провів п\’ять років у в\’язниці і був звільнений у 2004 році.


В останні роки Глушков жив у Лондоні, де отримав політичний притулок. У 2011 році він передав докази для судової справи, порушеної за поданням Березовського проти російського олігарха Романа Абрамовича, який залишився в хороших відносинах з Кремлем.


Березовський звинуватив Абрамовича, в тому, що той обманув його на $5 мільярдів і стверджував, що вони в 1990-х роках були партнерами в нафтовій компанії «Сібнефть». Абрамович заперечив це, а суддя підтримала його сторону. Глушков був незадоволений рішенням суду і почав офіційне оскарження.


У 2017 році під час заочного розгляду справи в Росії Глушков був засуджений до восьми років тюремного ув\’язнення за крадіжку $123 млн у компанії «Аерофлот».


Як відомо, Бориса Березовського знайшли мертвим у березні 2013 року у будинку його колишньої дружини в Беркширі. Поліція заявила, що він покінчив життя самогубством.


Глушков тоді заявляв, що не вірить у самогубство Березовського і вважав, що колишнього олігарха вбили.


На фото: Борис Березовский


«Аргумент»


Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/u-london-znaidenii-mertvim-drug-b-znes-partner-berezovskogo”