Среда, 14 марта 2018 00:00

Україна намагається домовитися зі США про скасування мит на сталь – Микольська Избранное

Микольська: Більше інформації стосовно цього питання буде 12 березня

Кабінет Міністрів уживає заходів для виведення української продукції з-під санкцій США на вироби зі сталі та алюмінію. Про це повідомила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі – торговий представник України Наталія Микольська у Facebook.

"Ми віримо, що українська продукція, для якої американський ринок є традиційним, не є загрозою національній безпеці США. Ми знаходимося в постійному діалозі з урядом США та працюємо з українськими виробниками щодо даного питання", – написала Микольська.

Вона зазначила, що більше інформації стосовно цього питання буде 12 березня.


https://www.facebook.com/nataliya.mykolska/posts/10160214080320360

8 березня президент США Дональд Трамп підписав розпорядження про введення 25-відсоткового мита на ввезення сталі і 10-відсоткового – на ввезення алюмінію. Він назвав це "питанням національної безпеки".

"Голос Америки" пояснював, що нові заходи можуть призвести до торгової війни низки країн проти США. Збитків зазнають виробники Китаю, Європейського союзу, Туреччини, Південної Кореї і Японії.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/ukrajina-namagajetsja-domovitisja-z-ssha-pro-skasuvannja-mit-na-stal-mikolska-235589.html”