Среда, 14 марта 2018 00:00

Комітет Сенату США у квітні розгляне кандидатуру Помпео на посаду держсекретаря Избранное

Кандидатуру Помпео ще має затвердити Сенат

Комітет Сенату США із закордонних справ у квітні розгляне кандидатуру екс-директора Центрального розвідувального управління Майка Помпео на посаду державного секретаря. Про це йдеться в заяві глави комітету Боба Коркера, яку опублікували 13 березня.

"Я провів дуже добру розмову з директором Помпео і з нетерпінням чекаю на зустріч із ним найближчим часом. Як я довів до відома президента, комітет розгляне призначення Помпео якнайшвидше", – повідомив конгресмен.

Точної дати слухань у комітеті не вказано. Після можливого затвердження кандидатуру розглянуть на засіданні Сенату.

13 березня президент США Дональд Трамп звільнив із посади держсекретаря Рекса Тіллерсона і заявив, що його місце займе Помпео. Новим директором ЦРУ стане Джина Гаспел – перша жінка на цій посаді.

Тіллерсон очолював Держдепартамент із лютого 2017 року і, за словами його заступника Стіва Гольдштейна, його не було повідомлено про причини відставки. За інформацією джерел телеканала CNN, Тіллерсон не підтримував Трампа в питаннях зовнішньої політики.

Помпео керував ЦРУ із січня 2017 року.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/komitet-senatu-ssha-u-kvitni-rozgljane-kandidaturu-pompeo-na-posadu-derzhsekretarja-236334.html”