Вторник, 13 марта 2018 00:00

Медики назвали спосіб на роки продовжити життя Избранное


Медики неодноразово говорили про те, що довгожителі – це, в основному, люди, які ведуть здоровий спосіб життя, не нервують через дрібниці, живуть в екологічно чистих місцях і мають хорошу спадковість.

Вчені повністю підтримують ці рекомендації, тим більше, що недавно ними була виявлена реальна взаємозв’язок між станом здоров’я, фізичною активністю і харчуванням, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на healthyliving.

В якості добровольців вчені взяли гризунів, тому результати даного дослідження не можна назвати єдино вірними і поки вони не перевірять інформацію на людях, можна сумніватися в правильності їх суджень.

Отже, було зібрано чотири групи мишей. У першій гризуни два місяці поспіль харчувалися регулярно і рухалися, скільки їм завгодно було. У другій групі учасники могли їсти, як і раніше, от тільки у них за планом була обов’язкова 45-хвилинне аеробне тренування – біг по спеціальній біговій доріжці. Гризуни з третьої групи через день голодували, але при цьому не тренувалися, а ось у четвертій – і бігали, і через день були змушені сидіти на розвантаженні.

В результаті експерименту вчені провели обстеження всіх мишей і, як виявилося, найкращі показники здоров’я були у тих, хто протягом двох місяців дослідження знаходився в четвертій групі.

Таки чином автори проекту прийшли до висновку, що якщо людина буде хоча б кілька разів на тиждень влаштовувати розвантажувальні дні і регулярно виконувати аеробні вправи, то він за кілька місяців відновить своє здоров’я, відчує себе в рази краще, та ще й продовжить термін свого життя.

Якщо ви хочете прожити довге і здорове життя, не нехтуйте порадами вчених і змініть свій спосіб життя, включивши в розпорядок обов’язкове тренування і розвантажувальний день 1-3 рази в тиждень.

Досягнення поважного віку — це аж ніяк не причина йти на заслужений спочинок і замикатися в чотирьох стінах, адже це не гарантує вам тривалого життя чи ба більше — довголіття. Енергію та життєві сили слід отримувати від роботи та спілкування з іншими людьми.

Нагадаємо, що є всього два способи, які допоможуть прожити довге життя. Канадські вчені провели глобальне дослідження, яке тривало близько семи років. У ньому брали участь анкети більше сотні тисяч людей, які ведуть різний спосіб життя і мають різні соціальні статуси.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про те, як довго відчувати себе молодим і мати міцне здоров’я.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/03/13/medyky-nazvaly-sposib-na-roky-prodovzhyty-zhyttya/”