Вторник, 13 марта 2018 00:00

Миротворці на Донбасі: експерт озвучив наслідки для Путіна Избранное


В Кремлі ще не ухвалили остаточного рішення щодо введення місії ООН на окупований Донбас. Але вже відомо, що план Кремля завести на Донбас співробітників ФСБ під виглядом миротворців з Білорусії і Сербії, провалився.

Таку думку висловив директор аналітичного центру “Політика” Микола Давидюк, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “24 канал“.

В ООН відкинули наївну спробу Росії включити до складу миротворчої місії на Донбасі білорусів і показали, що вони проти такого сценарію, оскільки це може призвести до ще більшого загострення конфлікту і нових жертв.

Також в ООН вибили пропагандистський козир Кремля, погодившись, що до складу миротворчої місії на Донбасі не входитимуть представники країн НАТО.

Як зазначив експерт, Москва не зможе заперечити, що російських військ на Донбасі немає, коли туди зайдуть 20 тисяч миротворців і 4 тисячі поліцейських місії ООН, а Путін остаточно утвердиться в очах міжнародної спільноти як найбільший агресор сучасності. Тому в Росії і намагаються будь-якою ціною не допустити того, щоб миротворці були розміщені по всій окупованій території.

Нагадаємо, на думку колишнього голови Служби зовнішньої розвідки України Микола Маломужа, в рамках мінського процесу Путін ніколи не відмовиться від контролю над територіями Донбасу, оскільки це для нього важіль впливу на Україну і шантажу країн Заходу.

Нагадаємо, політолог, віце-президент аналітичного центру “Політика” Олег Лісний пояснив, що ховається за планом Путіна “Миротворець” і яке майбутнє він готує Донбасу.

Раніше президент РФ Володимир Путін заявив, що ситуація на Донбасі набуває ознак замороженого конфлікту, ніхто в цьому не зацікавлений. А от виконання Мінських угод по Україні, в тому числі ухвалення закону про особливий статус Донбасу, повністю влаштувало б Росію.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/03/13/myrotvortsi-na-donbasi-ekspert-ozvuchyv-naslidky-dlya-putina/”